ROZUMIEM wzroko.com korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji na Twoim komputerze bądź innym urządzeniu podłączonym do sieci (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies) dotyczących Twojej aktywności w Internecie, w celu prezentowania Ci dopasowanych reklam, oceny niektórych informacji o Tobie również w ramach zautomatyzowanego przetwarzania danych osobowych, czyli profilowania (w sposób uproszczony analizujemy Twoją aktywność dzięki czemu możemy lepiej dostosować się do określonych, ogólnych grup naszych klientów, nie wpływając jednak istotnie na ich decyzje), analiz rynkowych oraz statystycznych, oraz poprawy jakości prezentowanych Ci informacji Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez wzroko.com lub podmioty trzecie, w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. 
W zakresie, w jakim uzyskane informacje mogą zostać uznane za Twoje dane osobowe, jesteśmy ich administratorem (Colderro Ewa Zimna z siedzibą we Wrocławiu). Koniecznie dowiedz się więcej.

Rejestracja

Jeśli jeszcze nie kupowałeś w brylok.pl lub nie dokonałeś rejestracji podczas składania wcześniejszego zamówienia, możesz dokonać zakupu jednorazowego wypełniając niezbędne informacje na nasz email: kontakt@okulary-sportowe-korekcyjne.com. Podaj imię, nazwisko, e-mail, telefon, miejscowość, kod pocztowy, adres oraz produkt jaki Cie interesuje. Zwróć koniecznie uwagę na poprawność podanego adresu e-mail, jeśli wpiszesz błędny adres nie będziemy mogli wysłać do Ciebie żadnej informacji z naszego sklepu, a Ty nie będziesz mógł potwierdzić zamówienia! Jeśli nie masz konta pocztowego możesz skorzystać z serwisów oferujących bezpłatne konta pocztowe.

Możesz zarejestrować się w naszym systemie, otrzymasz konto na którym będą przechowywane Twoje dane oraz zamówienia. Zalety posiadania konta to: dostęp do złożonych zamówień, łatwiejsze zakupy kolejnym razem, rabaty, szybsza informacja o nowościach i wyprzedażach. W celu rejestracji podaj wybrane przez siebie hasło, które będzie służyło do logowania się w sklepie brylok.pl oraz będzie chroniło Twoje dane osobowe. Na podane przez Ciebie konto pocztowe zostanie niezwłocznie wysłana informacja ze sklepu brylok.pl z wybranym przez Ciebie hasłem abyś mógł łatwo je odnaleźć przy składaniu kolejnego zamówienia.


Top